Категорія Засідання кафедри, Новини

Засідання кафедри загальної фізики (протокол №6)

 

У четвер,  2 травня  2024 року, о 12.00 в ауд. 318 відбудеться засідання кафедри загальної фізики (протокол № 6)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.  Звіт доцента Овсієнко І.В. про науково-педагогічну роботу за період дії контракту 2019-2024 н.р.
2.  Обговорення відкритої лекції доцента Овсієнко І.В.
3.  Затвердження рецензії на відкриту лекцію  доцента Овсієнко І.В.
4.  Про заміну навчального посібника «Нанорозмірні карбонові структури» для виконання контракту доценту Овсієнко І.В. на навчальний посібник «Загальна фізика для хіміків. Збірник задач. Частина 2. Електрика та магнетизм»  в зв’язку з виробничою необхідністю.
5.  Про надання рекомендацій вченій раді фізичного факультету  щодо укладання контракту на посаду доцента на наступний термін з кандидатом фізико-математичних наук, доцентом кафедри загальної фізики  Овсієнко І.В.
6.  Звіт доцента Подоляна А.О. про науково-педагогічну роботу за період дії контракту 2019-2024 н.р.
7.  Обговорення відкритого заняття  доцента Подоляна А.О.
8.  Затвердження рецензії на відкрите заняття доцента Подоляна А.О.
9.  Про заміну навчального посібника «Курс лекцій з фізики для студентів факультету інформаційних технологій» для виконання контракту доценту Подоляну А.О. на навчальний посібник «Загальна фізика для хіміків. Збірник задач. Частина 3. Оптика, елементи квантової механіки, атомної та ядерної фізики»  в зв’язку з виробничою необхідністю.
10.   Про надання рекомендацій вченій раді фізичного факультету  щодо укладання контракту на посаду доцента на наступний термін з кандидатом фізико-математичних наук, доцентом кафедри загальної фізики  Подоляном А.О.
11.   Про рекомендацію студентських доповідей на наукову конференцію молодих  вчених фізичного факультету «Наука XXI сторіччя: Сучасні проблеми фізики»
12.   Різне.

Leave a Reply

advert