Академічна мобільність

 

Студент кафедри загальної фізики МАНДРОЛЬКО Віктор під час академічної мобільності в рамках програми Еразмус+
(Франція, 2021-2022 рр.)

Студентка кафедри загальної фізики ЧЕПЕЛА Леся під час академічної мобільності тривалістю 6 місяців в рамках програми Еразмус+
(Франція, 2019 р.)

Аспірант кафедри загальної фізики ШМІД Володимир проводить дослідження за темою “Оптоелектронні властивості функціоналізованих кремнієвих гетеро–наноструктур” під час стажування в університеті м. Сеул, Південна Корея (червень 2018 року).

Аспірант ЛІЩУК Павло у 2017-2019 роках проводив спільні експериментальні дослідження теплового транспорту в напівпровідникових структурах на основі поруватого кремнію в Інституті нанотехнологій Ліона (UMR CNRS 5270), Франція, створеного на базі Національного інституту прикладних наук Ліона (INSA de Lyon).

Аспірантка ДУБИК Катерина у 2016 та 2017 роках проводила спільні експериментальні дослідження процесів формування фотоакустичного відгуку в колоїдних розчинах наночасток з різним вмістом карбонових матеріалів в Інституті нанотехнологій Ліона (UMR CNRS 5270), Франція, створеного на базі Національного інституту прикладних наук Ліона (INSA de Lyon).

advert