Відгуки випускників

 

Про себе:

Після захисту кандидатської дисертації на кафедрі загальної фізики я працюю системним програмістом. Об’єктом моєї діяльності є розробка програмного забезпечення для мікроконтроллерів AVR для системи віддаленого моніторингу та телеметрії. Успіхом у своїй роботі вважаю створення повноцінного працездатного та корисного продукту для користувачів, котрий працює чітко та без перебоїв. Перспективи в моїй роботі дуже широкі, оскільки в цій сфері є дуже багато напрямків для розвитку. А зі збільшенням робочого досвіду з’являється можливість отримувати дуже масштабні, цікаві проекти з хорошим фінансуванням. Здобуті знання і навички дуже допомагають мені у моїй діяльності завдяки високому рівню викладання на кафедрі загальної фізики та в університеті в цілому.

Про кафедру:

В період навчання в магістратурі та аспірантурі мені було цікаво займатися науковою роботою, яка була пов’язана з таким перспективним напрямком, як дослідження кінетичних властивостей інтеркальованих сполук графіту. Під час підготовки кандидатської дисертації та навчання дуже продуктивно взаємодіяли з науковим керівником професором Мацуй Людмилою Юріївною та доцентом Овсієнко Іриною Володимирівною, які приділяли максимум уваги та наставляли в роботі. Рівень викладання на кафедрі дійсно високий – викладачі мають високий рівень кваліфікації та дуже відповідально ставляться до навчального процесу. Я особисто приймав участь в міжнародних наукових конференціях, маю публікації в Scopus. Хочу виразити свою подяку кафедрі на якій я навчався , отримав там неоціненний досвід та можливість прийняти участь у наукових дослідженнях. Атмосфера та відношення викладачів та студентів – завжди сприяла моїй продуктивності, з’являлась жага до знань та віра у свої сили. Дуже рекомендую до вступу саме кафедру загальної фізики!

 


Про себе:

Я навчався паралельно в магістратурі кафедри загальної фізики та за програмою подвійного дипломування в Université du Maine (Франція) і отримав одночасно два диплома. Зараз я навчаюсь на першому році аспірантури в Інституті прикладної фізики, Тюбінгенського університету (Institut für Angewandte Physik, Universität Tübingen), Тюбінген, Німеччина. Тема моєї аспірантської роботи: «Ріст кристалічних тонких плівок в анізотропних сумішах: Комбінований підхід за допомогою експерименту, теорії та моделювання». Органічні тонкі плівки – це дуже перспективний напрямок в сучасній фізиці, який має широкий спектр галузей використання.

Про кафедру:

На кафедрі загальної фізики мені надали велику базу теоретичних та практичних знань і навичок, які знадобились мені на теперішній посаді. Я дуже високо оцінюю науковий рівень та якість викладання. З мого досвіду можна сказати що кафедра, тримає руку на пульсі сучасної науки. З боку викладачів відношення до студентів професійне і лояльне. Я дуже вдячний за всі ті знання, які я здобув завдяки нашим викладачам. Я переконаний, що якби я ставився до навчального процесу так відповідально як викладачі, то мені було би набагато легше досягати цілей на даний момент.

 

Про себе:

Працюю на Рівненській АЕС в лабораторії зовнішнього радіаційного контролю на посаді інженер (радіометрист). Виконую спектрометричні та радіометричні дослідження проб скидів та викидів АЕС та об’єктів навколишнього середовища в межах розташування АЕС.

Про кафедру:

На кафедрі загальної фізики високий рівень викладання, всі викладачі кафедри є висококваліфікованими спеціалістами, які якісно і зрозуміло доносять інформацію до студентів. Вважаю, що ставлення до студентів на кафедрі на найвищому рівні. Викладачі завжди готові в індивідуальному порядку допомогти студенту. На кафедрі, в першу чергу, мене навчили як правильно мислити та шукати відповіді.

 


Про себе:

Я навчаюся в аспірантурі на кафедрі загальної фізики фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Досліджую особливості теплофізичних властивостей нанорозмірних композитів з розвинутим інтерфейсом. Навчаючись в магістратурі на кафедрі загальної фізики паралельно проходила стажування в Ecole Centre de Lyon (Франція) за програмою ERASMUS +.

Про кафедру:

На мою думку, кафедра загальної фізики забезпечує високий рівень викладання предметів, кожен викладач відповідально відноситься до своєї дисципліни та допомагає студентам засвоїти знання. На кафедрі реалізовано поєднання значних теоретичних здобутків та великої кількості експериментальних методик, що є важливою складовою для розвитку молодих науковців-фізиків.

 

Про себе:

Зараз я проживаю в Києві та займаюсь розробкою і підтримкою вебсайтів і додатків. Про досягнення важко говорити, оскільки кожного разу ставлю перед собою все вищі та вищі цілі, але остання подія, якою я пишаюся, – я з легкістю влаштувався в іноземну компанію (сфера діяльності eCommerce, ритейл).

Про кафедру:

Час, виділений на наукові дослідження, під час навчання на кафедрі загальної фізики, вважаю найцікавішим періодом навчання. Окрім вивчення предмета, є можливість ознайомитись з установками та приладами, з науковими підходами суміжних досліджень. Це час для творчості та максимального розширення кругозору. Як бонус, додатково можна вивчити іноземну мову, а якщо пощастить, то декілька. На кафедрі загальної фізики викладачі вимогливі, а відношення до студента залежить від відношення студента до навчання.

 


Про себе:

Я працюю репетитором математики та фізики для учнів всіх класів, готую до ЗНО та ДПА. Маю 4-річний досвід роботи в цій сфері: допомагаю з прогалинами, що виникають під час навчання в школі, готую до олімпіад, екзаменів; основний орієнтир в роботі – допомога з підготовкою до ЗНО.
Основне моє досягнення – практично всі мої учні починають з запаленими очима і навіть з деяким азартом ставитися до вирішення математичних та фізичних задач; мені вдається привити їм любов до цих предметів за допомогою своїх сучасних методів викладання. Іншим лакмусовим папірцем для визначення мого успіху, звичайно, є результати ЗНО, а саме бали, які більшості випадків є високими, та вступ до омріяного навчального закладу. Дуже тішить той факт, що задоволені учні та батьки рекомендують іншим мене як досвідченого репетитора та залишають позитивні відгуки про мою роботу. В перспективі я хочу відкрити свою фізико-математичну школу; ця ідея для мене і навіть для мого міста є на порядку денному.

Про кафедру:

Хочу зазначити, що науковий рівень викладачів кафедри загальної фізики є досить високим. Всі викладачі, незалежно від свого наукового статусу, постійно навчаються, відвідують наукові конференції за кордоном, беруться за нові теми та ідеї. Викладають матеріал чітко та детально, можуть індивідуально пояснили студенту незрозумілі моменти матеріалу. Я знаю, що викладачі кафедри загальної фізики публікуються в рейтингових наукових журналах та виданнях як в Україні, так і за кордоном. Щодо ставлення викладачів до студентів, то особливо хочу відмітити завідуючого кафедрою загальної фізики та вченого секретаря кафедри, оскільки до них завжди можна було звернутися з будь-якого питання стосовно навчання та організаційних моментів. Також, вони вміють знаходити спільну мову з студентами, що є дуже важливим.

 


Про себе:

Після закінчення навчання я працювала на кафедрі загальної фізики 2 роки, займалася цікавими та актуальними рентгеноструктурними дослідженнями фазових перетворень у напівпровідниках. Зараз працюю старшим інженером-програмістом в Національному Банку України. Також я приймаю участь в написанні мобільних додатків українською мовою, в тому числі додатка який допомагає школярам вивчати формули по фізиці та математиці за допомогою тестів: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ua.physics

Про кафедру:

Хотілося б відзначити високий науковий рівень та якість викладання на кафедрі загальної фізики. Окрема подяка Боровому Миколі Олександровичу та Оліху Олегу Ярославовичу за високий професіоналізм та уважність до студентів.

 


Про себе:

Я працюю у великій українській онлайн-рітейлер компанії, керую окремим проектом. Онлайн-рітейлери – це сучасний напрямок маркетингу, що розширює можливості взаємодії з аудиторією, має свої особливості позиціонування та організації діяльності підприємства, що дозволяє залучити більше клієнтів та підвищити впізнаваємість бренду. Серед своїх особистих успіхів та досягнень можу відзначити побудову окремого нового проекту. Наша перспектива – це розширення і збільшення кількості клієнтів компанії та втілення нових проектів.

Про кафедру:

Кафедра загальної фізики має дуже високий рівень викладання, донесення інформації до студентів та при цьому застосовує індивідуальний підхід до студентів.
Не дивлячись на те, що особисто в моєму випадку не вийшло пов’язати своє життя з наукою, на кафедрі мене навчили вчитися!

 


Про себе:

Я живу Києві, працюю у сфері digital маркетингу, співзасновник маркетингової агенції. Головним напрямом моєї роботи як спеціаліста, є розробка інтернет-ресурсів (сайтів, інтернет-магазинів), а також розвиток власного бізнесу та його масштабування. Паралельно навчаюся в Аспірантурі Університету Україна на кафедрі комп’ютерної інженерії. Із досягнень можу виділити те, що завдяки моїм знанням за час навчання на фізичному факультеті, тому колосальному життєвому досвіду за 6 плідних років навчання я відчуваю впевненість у своїх діях та можливостях, маю цілі та натхнення розвивати власний бізнес в Україні, та пишаюся уже реалізованими проектами.

Про кафедру:

Зі свого досвіду, як студента, коли мені вже є з чим порівнювати, хочу зазначити, що рівень викладання на фізичному факультеті важко уявити кращим ніж він є. Висококваліфіковані викладачі, які живуть наукою і надихають нею. Фізика – це значно більше ніж формули, це ціле пізнання життя та себе самого у ньому. І я безмежно дякую за плідну працю своїм викладачам, лаборантам, своєму науковому керівнику за те, що я можу пишатися своєю освітою, яка заклала міцний фундамент для мого подальшого життя. Хоча моя сфера діяльності безпосередньо не пов’язана з наукою, це не означає, що освіта обмежує нас у рамках професії. Освіта дає нам вектор, а напрям ми обираємо самі. Дякую, що були і є моїм вектором!

 

 

Про себе:

Після закінчення магістратури кафедри загальної фізики я працюю інженером. Об’єктом моєї діяльності є промислові принтери, комп’ютери, аплікатори. Здобуті знання і навички дуже допомагають в моїй роботі завдяки високому рівню викладання на кафедрі загальної фізики.

Про кафедру:

В період навчання в магістратурі мені було цікаво займатися науковою роботою, яка була пов’язана з таким перспективним напрямком, як дослідження властивостей вуглецевих нанотрубок модифікованих магнітним металом. Я особисто приймав участь в міжнародних наукових конференціях, таких як International research and practice conference “Nanotechnology and Nanomaterials” NANO-2019, August 2019, Lviv та X International Conference ICPYS – LTP 2019, June 3-7, 2019, Kharkiv; маю публікації в Scopus.


Про себе:

«Вчений може відкрити нову зірку, але не може її створити. Йому доведеться просити інженера зробити це за нього.» – Гордон Линдсей Глегг. Ця цитата американського письменника, певною мірою характеризує мій професійний рід діяльності. Робота з даними робить наше життя простіше: ми можемо будувати маршрути на картах, отримувати рекомендовані фільми та музику від програм, замовляти їжу та одяг онлайн. Щоб це було можливим, потрібно обробляти багато різних даних. Найчастіше такі дані зберігаються у хмарних сховищах. Моя повсякденна робота пов’язана з інженерією даних, а саме з їх доставкою, зберіганням та обробкою. Моїм основним завданням є забезпечення надійної інфраструктури для даних. Мені цікаво брати участь в соціальних проектах, які допомагають людям. Один із таких – це розробка моєю командою програми, яка обробляє всі дані пацієнтів та клініки. Програма допомагає знаходити хвороби на ранніх стадіях, а також стежить за поставками та витратами клініки. Щодо перспектив професії дата інженера, хочу сказати наступне: до 2025 року очікують, що людство буде виробляти 463 ексабайти даних в день. Частину цих даних потрібно обробити, щоб ухвалити те чи інше рішення. Інформація може бути різною: від статистичних даних споживачів зубної пасти до переліку змінних та їх значень в умовах певної формули. Саме завдяки можливостям збору, накопичення та подальшої обробки даних вдалося створити всі концепції та технології “розумних” міст, “інтелектуальних” алгоритмів рекомендацій та інші новомодні взаємодії з інформацією. Бажання вчитись ніколи мене не покидало, тому сьогодні я є студентом Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, де навчаюсь за напрямом «класична гітара».

Про кафедру:

На мій погляд, науковий рівень кафедри загальної фізики та якість викладання є однозначно високими. Викладачам притаманно постійно удосконалювати свій як науковий, так і педагогічний рівень. Студенти тісно взаємодіють з викладачами на всіх етапах навчання. Особливо хочу подякувати завідуючому кафедри Боровому М.О., своєму науковому керівнику Мацуй Л.Ю. та вченому секретарю кафедри Цареградській Т.Л. за плідну співпрацю, глибокі фундаментальні знання та життєву ідеологію, яка базується на тому, щоб не боятися складних задач, а зацікавлено та елегантно їх вирішувати.

advert