Категорія Новини

Про засідання секції “Фізика твердого тіла і наноструктур” в рамках Наукової конференції молодих вчених «Наука ХХІ сторіччя: сучасні проблеми фізики» (2023 рік)

Щойно завершилось засідання секції “Фізика твердого тіла і наноструктур” (голова секції – професор кафедри загальної фізики, доктор фіз.-мат. наук Олег ОЛІХ) в рамках Наукової конференції молодих вчених «Наука ХХІ сторіччя: сучасні проблеми фізики».

На сьогоднішньому засіданні журі секції разом з представниками профільних кафедр, зокрема, співробітниками нашої кафедри заслухали усні доповіді студентів 4 курсу Миколи КЛЕНІНА, 1 курсу магістратури Наталії КИРИЧЕНКО та Поліни ШАМРОВСЬКОЇ, а також 2 курсу магістратури Івана ЗАБОЛОТНОГО та Михайла ДОЦЕНКА.

Конференція «Наука ХХІ сторіччя: сучасні проблеми фізики» традиційно проводиться на фізичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка та є важливою частиною програми святкування “Днів науки” та “Дня Фізика 2023” на нашому факультеті. Такі наукові зібрання дуже важливі для молодих вчених, оскільки надають їм можливість представити свої дослідження та обговорити їх з колегами із своєї галузі, що сприяє розвитку науки та наукових здобутків в майбутньому.

Leave a Reply

advert